(ФОТО) „Годините се само бројка“: Северина ги остави без здив фановите

Пејачката Северина Којиќ моментално се наоѓа на Ибица, а одлучи да ги почести своите следбеници на Инстаграм со предизвикувачки фотографии кои ги оставија без здив.

Имено, пејачката на фановите им покажа на 49 години како изгледа во костим за капење, а сега повторно ги полуде сите кога објави фотографии во провокативен фустан.

Северина позираше во црвен фустан со гол грб, и ја истакна својата извајана фигура, но покажа и дамски стил. Покрај тоа, таа носеше капа и очила за сонце, а коментарите за нејзиниот изглед беа наредени само под објавата.


View this post on Instagram

A post shared by Severina (@severina)

„Какво тело имаш“,, „Оваа жена не старее, таа е се поубава“, „Единствена, моја убавица“, и рекле нејзините обожаватели.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e