(ФОТО) Годините се само бројка: Неда Украден позира во бикини на јахта

Српската пејачка на забавна музика, Неда Украден, неодамна го прослави својот 70. роденден и со тоа влезе во осмата деценија од животот, покажува дека годините се само бројка и ништо не и можат

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која позира во бел костим за капење на јахта, со широка насмевка и раширени раце кон небо.


View this post on Instagram

Adio mare, ciao Boka!!🏖🏞🏡🚘🌟❤🍷 #nedaukraden #lifeisgood #idemodalje #ostadosemimacemile

A post shared by Neda Ukraden (@neda.ukraden) on

Неда Украден покажа дека може да се изгледате убаво и на нејзина возраст, а помладите од неа можат само да и позавидат.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e