(ФОТО) Го крие со години – Вака изгледа партнерот на Дани Димитровска!

Познатата пејачка Дани Димитровска ретко зборува за својот приватен живот, особено за љубовниот.

Повеќето од вас знаат дека Дани е среќно заљубена во поранешниот кошаркар Весел, но малкумина од вас имале прилика да го видат како изгледа тој, пишува порталот Слободен печат.

Но, благодарение на една од најдобрите другарки на Димитровска, нејзината колешка Сара Пројковска имаме прилика да видиме кој и го „зароби“ срцето на познатата пејачка.

Имено, Сара на својот профил на Фејсбук сподели фотографија на која ги има токму Дани и Весел (во зелена јакна).

foto

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e