(ФОТО) Ги стопли фановите: Дара Бубамара се покажа во „златно“ бикини

Дара Бубамара не престанува да објавува провокативни фотографии и снимки на социјалните мрежи.

Нејзината фотографија во златен костим за капење собра над 22.000 лајкови, а во преден план, секако, се нејзините бујни гради.

Сензуално извајано тело, златни костими за капење и долга руса коса едноставно примамуваат грев, па не е чудно што оваа пејачка е сон на секој маж.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e