(ФОТО) Георгина во секси ноќница посака „добра ноќ“ на Инстаграм

Девојката на Кристијано Роналдо, Георгина Родригез, продолжува да привлекува внимание на социјалните мрежи.

Не поминува ни еден ден без Георгина да објави провокативна фотографија, стори или видео.

Пред три дена, Георгина објави кратко видео во кое тверката. За само неколку часа видеото беше прегледано од повеќе од осум милиони луѓе, а синоќа Родригез реши уште повеќе да ја запали машката фантазија.

Таа од спалната соба постави стори во ноќница и така им посака добра ноќ на своите придружници.
georgina

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e