(ФОТО) Гавазова како најсекси индијанка порача: Да се слави животот!

За популарната македонска фолк пејачка Сузана Гавазова, ниту еден ден не е потрошен без забава и моменти кои ја исполнуваат, таа е постојано активна на сите социјални мрежи и ги изненадува своите фанови со нешто ново.

Наjпрво подаруваше дел од своите свечени фустани на најверните фанови од женскиот пол, а сега ги изненади сите со својата нова фотосесија. Имено сопругот и малечките наследнички се оние кои секогаш ѝ го разубавуваат секојдневнието и ѝ го полнат срцето како ништо друго на светот, па токму затоа овој пат таа направи интересна фотосесија со своите две ќерки облечени во индијански костими.

Во принт комбинезонот Сузе го истакна сиот свој раскош и секаспил кој го поседува.

-Отсекогаш сум се восхитувала на индијанските обичаи и традиција од која може многу да се научи за духовната и силната поврзаност со природата. Да се искаже благодарност кон природата, да се слави животот. Преземи одговорност за своите дела (не ги обвинувај другите), напиша Гавазова во опис на фотографиите.
1 (1)

2

1

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e