(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Руската олимпијка „го пали“ Инстаграм секојдневно – Вака изгледа Каролина!

Русинката Каролина Севастијанова може да се пофали со златен медал од Олимписките игри во Лондон.

Освен со спорт, оваа убавица ги привлекува обожавателите и со својот атрактивен изглед.

Во 2012 година, Каролина Севастијанова го освои светското злато во Лондон на 17-годишна возраст.

Покрај златото, таа може да се пофали и со голема популарност меѓу познатите, како што е Конор Мек Грегор, кој не можеше да и одолее. Ниту мноштвото нејзини фанови на Инстаграм.
Фотографиите од нејзиниот Инстаграм профил говорат повеќе од зборовит. Сексапил во секја следна поза! Погледнете и уверете се!

View this post on Instagram

@aloyoga PERIWINKLE 💜💜💜

A post shared by Karolina (@karolisha.s) on

View this post on Instagram

🔥🔥🔥🔥🔥🔥📸 @jurij.treskow

A post shared by Karolina (@karolisha.s) on

View this post on Instagram

🖤📸 @jurij.treskow

A post shared by Karolina (@karolisha.s) on

View this post on Instagram

@aloyoga 🖤

A post shared by Karolina (@karolisha.s) on

View this post on Instagram

What’s up?😅🦥

A post shared by Karolina (@karolisha.s) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e