(ФОТО ГАЛЕРИЈА) Најжешкото од Теа Таировиќ на Инстаграм

Познатата и атрактивна Теа Таировиќ, српска пејачка и некогашна учесничка во „Ѕвездите на Грант“, „пали“ на Инстаграм. Нејзините следбеници уживаат во навистина жешки фотки за кои младата убавица не се штеди.
А и има што да покаже, коментираат нејзините следбеници, па ја наградуваат со лајкови.
Сексапил, убавина, провокативни пози – мажите ја обожаваат, жените и завидуваат.
Ова е најновото и најжешко од српската дива:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e