(ФОТО) Фолкерката не се срами: Ирена Спасовска позира топлес!

Додека одмора и ужива во слободното време, Ирена Спасовска е активна на социјалните мрежи, каде често споделува и провокативни фотографии.

Овој пат атрактивната русокоса позираше топлес, но градите ги сокри со цвеќиња.

„Среќата е пат, а не судбина. Работи како да не ти требаат пари, сакај како никој да не те повредил, танцувај како кога никој не те гледа“, напиша Спасовска во опис на фотографијата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e