(ФОТО) Фановите останаа без здив: Сораја позираше во проѕирна ноќница

Српската старлета Сораја Вучелиќ секојдневно објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил

Овојпат таа повторно го запали Инстграм објавувајќи фотографија на која позира во ноќница.

Од фотографијата исто така може да се забележи дека таа самошто излегла од туширање.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e