(ФОТО) Еве како изгледаше Богдана, снаата на Цеца без силикони на себе

Богдана Ражњатовиќ и Вељко, во ноември минатата година стапија во брак. Сега брачниот пар има синче кое го доби името Жељко.

Младиот пар ужива во новата љубов и секојдневно времето го поминуваат заедно, а на социјалните мрежи се фалат како уживаат во заедничкиот живот.

Меѓутоа, Богдана сега на својот „Инстаграм“ објави фотогрфија од пред 4 години на која нема шминка ниту силикони во усните.
BogdanaИмено, тогаш таа имала подолга и друга боја на коса, а и немаше силикони на усните.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e