(ФОТО) Емили Ратајковски позираше целосно гола: Не криеше ништо, вели дека се навикнува на „новото тело“

Американската манекенка од Полска, Емили Ратајковски (29) и нејзиниот сопруг, продуцентот Себастијан Бер Меклард (39), го очекуваат своето прво заедничко дете, а манекенката, која вчера ги објави среќните вести, сега позира целосно гола, додека носи само чорапи.

Имено, Емили објави две фотографии на социјалната мрежа Инстаграм, на кои е целосно гола, додека градите ги покри само со раката и го криеше меѓуножјето со бутот.

Носеше само прстен, обетки и спортски чорапи над глуждот и изгледаше многу секси. Таа собра 1,4 милиони лајкови, како и безброј честитки.


View this post on Instagram

20 weeks 🤍 getting to know my new body

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

– 20-та недела. Полека се запознавам со моето ново тело – напиша моделот под објавата.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e