(ФОТО) Емили Ратајковски гола во кревет со своето големо куче

Познатата манекенка Емили Ратајковски ги почести следачите на Инстаграм со секси фотографија.
Имено таа сподели фотка на која позира во секси поза по долна облека заедно со своето куче.
Во прв план е нејзиниот совршено обликуван подигнат задник, во танга издание.
Погледнете како славната убавица позира со своето не така мало куче.

View this post on Instagram

Colombo’s nickname is Bo-doe-bo FYI

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e