(ФОТО) Една од најубавите жени на светот во неочекувано издание: Џесика Алба мами погледи во црно бикини

Глумицата Џесика Алба овие денови е на одмор со своето семејство во едно мексиканско летувалиште, а папараците не ја пропуштиле можноста да ја фотографираат на терасата од хотелот во кој престојувала.

Таа се појавила во црно бикини кое феноменално ѝ стои, а навистина е реткост да ја гледаме глумицата во вакво издание.

За неа велат дека е една од најубавите жени на светот и секогаш се истакнува нејзиниот природен изглед и ненаметливост.

За нејзината фигура заслужен е миксот на вежби.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e