(ФОТО) Џиновски гради и длабоко деколте: Сораја позира покрај огниште

Сораја Вучелиќ секојдневно ги изненадува своите фанови со провокативни фотографии на кои во преден план се нејзините атрибути.

Таа од неодамна отпатува во Јахорина од каде редовно поставува разголени фотографии.

Сораја позираше сама покрај огништето, а нејзините огромни гради за малку ќе испаднеа од тесната блуза со длабоко деколте.

Големиот број на допаѓања и коментари исто така беа нееизоставен дел од бројните фотографии.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e