(ФОТО) Деми Роуз го „запали“ Инстаграм, позираше во најминијатурното бикини

Британската манекенка Деми Роуз повторно го „запали“ Инстаграм.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во најминијатурното бикини. Нејзинте атрибути се во преден план на фотографијата.


View this post on Instagram

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Од фотографиите може да се види дека Деми Роуз ужива на својот заслужен одмор.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e