(ФОТО) Деми Роуз целосно гола, на себе носи само ракавици

Секси и сензуална а во последно време се почесто се фотографира гола. Бртианската манекенка односно фотомодел отсекогаш постира разголени и провокативни фотографии, но во последно време се почесто таа е речиси гола на објавите.

Така и сега Деми Роуз позираше под цвеќиња, а на себе носеше само црвени ракавици и ништо друго. Фотографијата предивика низа комплименти и илјадници лајкови за само неколку часа.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e