(ФОТО) Бремената Луна Џогани повторно мета на критики

Победничката на втората сезона во Задруга, Луна Џогани е бремена во моментов, а ги изненади сите со нејзината објава на социјалните мрежи.

Таа покажа слика на која ја гледаме како седи во ходник на зградата во краток фустан, па коментарите постојано пристигнуваа.

„Внимавај, жено… Не треба да седиш вака, Луна… На студен бетон, леле…“, се само дел од коментарите кои ги доби атрактивната пејачка и учесничка во реалити шоуа.

Веста дека Луна и Марко ќе станат родители стана популарна на Балканот и сите беа заинтересирани за повеќе детали.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e