(ФОТО) Бомбастично деколте и шлиц до колковите: Карлеуша во жешко гламурозно издание

Поп-sвездата Јелена Карлеуша на снимањето на снимањето на полуфиналното шоу „Звезда Гранда“ пристигна во гламурозно издание, и сè беше зачинето со еден „провокативен“ детал.

Јелена носеше долг плав фустан кој ја истакнуваше нејзината фигура на песочен часовник, деколтето беше бомбастично, но еден детал е да „паднете во несвест“.

На фустанот на Карлеуша, шлицот е до колковите, така што тој ги истакна нејзините долги нозе, а додека одеше, сите гледаа дали ќе и излезе задникот.


View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e