(ФОТО) Анастасија во тесни жолти хеланки и змиски топ го покажа своето извајано тело

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ важи за една од најзгодните и најпосакуваните девојки, а своите придружнички често ги „почестува“ со интересно видео или фотографија од теретана.

Пејачката поради настапиte мора да се грижи за своето тело, но и за состојбата, поради што речиси секојдневно посетува теретана.

Анастасија на својот Инстаграм профил објави приказна од теретана и се пофали со извајаната фигура додека носи тесна спортска опрема.
Anastasija RaznatovicЖолтите хеланки ги истакнаа нејзините витки нозе, додека краткиот змиски топ откри извајан стомак.

Коментарите за нејзиниот изглед кружат, а сите велат дека таа е вистинска бомба.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e