(ФОТО) Александра Пријовиќ го покажа новиот член во семејството

Пејачката Александра Пријовиќ (25) го претстави новио член во семејството Живојиновиќ, кој ги израдува сите.

Александра на својот профил на Инстаграм сподели фотографија од мало куче, кое изгледа како плишана играчка и спие завиткано во ќебиња.
Aleksandra Prijovic– Новиот член на семејството – напиша пејачката на фотографијата.

Пејачката ги воодушеви своите придружници со новиот член, односно милениче, со кое синот на Александра, Александар, ќе се игра најмногу.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e