(ФОТО) Александра Пријовиќ денеска слави роденден – наполни 25 години

Александра Пријовиќ денес полни 25 години, а нејзината свекрва Лепа Брена меѓу првите и честиташе на прекрасен начин.
Откако Филип Живојиновиќ се ожени со Александра Пријовиќ, па го добија и малиот Александар, нивното семејство не само што се зголеми за уште еден член, туку и атмосферата стана уште повесела.
„Среќен роденден, секогаш да те следи љубов, храброст и поддршка“, напиша Брена преку социјалната мрежа Инстаграм.

Еве како изгледаше нејзината честитка:


Покрај Брена, на познатата пејачка роденденот и го честиташе и нејзината свекрва Зорица Накиќ, мајката на Филип.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e