(ФОТО) 2 милиони жени „полудеа“ по најзгодниот актер – Ченинг Тејтум ги покажа мускулите

Новата објава на актерот Ченинг Тејтум за еден ден собрала речиси 2 милиони лајкови, и тоа со добра причина!

Овој холивудски фраер по кого воздивнуваат жените ширум светот се соблекол гол до појасот и објавил црно-бела фотографија, што на радост на припадничките на понежниот пол го направил по подолг период.

Многу жени си помислиле „конечно!“ бидејќи долго време не сме го виделе Тејтум во вакво издание на социјалните мрежи. Додека во меѓувреме сте ги гледале филмовите на Ченинг, особено „Magic Mike“, веројатно и не ви била ускратена ваквата глетка.
И, како што велат коментарите, никој не забележал ништо друго на фотографијата освен неговото мускулесто торзо.

„Беше тежок пат. Повреди, животни с*ања и лудост општо. Тато конечно е повторно тука. Ќе биде забавна наредната 10-годишна трка. За сите оние кои беа покрај мене и ме поддржуваа во се што се случуваше, ве сакам. Ќе ве направам горди. Одиме!“, напишал Ченинг кој на 26-ти април наполни 40 години.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e