Анастасија проговори за љубовниот живот на Цеца: Едвај чекам да се омажи!

Младата музичка sвезда Анастасија Ражнатовиќ ја отвори душата за нејзината мајка, фолк дивата Светлана Цеca Ражнатовиќ. Таа не крие дека би сакала нејзината мајка повторно да стапне на „лудиот камен“.

„Би сакал мама да се омажи. Мора да постои тој човек. Кога ѝ е судено, тогаш ќе се случи. Таа е во врвот на својата младост. Изгледа феноменално, емотивна жена, ја заслужува целата љубов на светот. Ќе дојде вистинскиот човек за неа“, рекла Анастасија.

„Треба да има некој што може да ја следи, кој е реализиран, дека нема комплекс од тоа. Да се ​​биде подеднакво успешен. Што се однесува до претходните избори, да вредеа, ќе траеше“, додала таа за „Курир“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e