(ВИДЕО) Велевска секси во мини фустанче посака Среќна Стара Нова година

Елена Велевска имаше настап за дочек на Стара Нова година, а нејзиниот стајлинг никого не остави рамнодушен.

Познатата македонска фолк пејачка се држи одлично и во последно време изгледа се подобро и подобро, а ова нејзини издание е само уште еден доказ за тоа.

Имено, шармантната пејачка за оваа специјална пригода избра сребрено светкаво фустанче со кое максимално ги истакна своите раскошни облини.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e