(ВИДЕО) Сека облечена од глава до пети во латекс лега во кревет и јаде

Сека Алексиќ вложува многу труд во својот физички изглед, па дури и кога е дома е дотерана.

Иако се грижи за исхраната, пејачката признава дека сака да јаде, а на брзата храна не можела да одолее.

Облечена од глава до пети во латекс, Сека легна на креветот, а пред неа имаше примамлива порција храна, плескавица и помфрит.

Додека заводливо јадеше по високи потпетици, таа ги праша своите придружници:

– Кој е гладен?

Многумина не останаа имуни на храната на Сека, додека други коментираа дека таа никогаш не изгледала подобро.


„Кога ќе те видам, секогаш сум гладен“, „Изгледаш одлично“, „Дали сега да направам вечера или да нарачам храна?“, „Сè ти изгледа убаво, дури и плескавица“, се дел од коментарите. .

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e