(ВИДЕО) На многумина им застана здивот, Милица Павловиќ во предизвикувачко издание

Младата музичка ѕвезда Милица Павловиќ на Инстаграм објави ново видео со кое ви го одзема здивот.

Сексапилната сенорита секогаш напорно работи со својот стајлинг и ги следи најновите трендови, а овој пат позираше во предизвикувачко женско издание.

Во тесен деколтиран фустан, Милица заводливо ја следеше камерата со поглед кој на многумина им „замрзна“. Овој пат до израз дојде нејзината совршена фигура, која следбениците веднаш ја забележаа.

Дека нема вишок грам, тоа е особено видливо во струкот, кој се зачини со посебна доза на сексапил.

Моментот кога се сврте и го покажа грбот беше посебна „магија“, а многумина се вратија назад за повторно да ја видат истата сцена.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e