(ВИДЕО) Кристина Димитри во врска со пејачот Џони?

Градските фаци шпекулираа, единствениот естраден магазин “Бекстејџ” истражуваше – Дали Драган Темелков Џони и бившата на Кајмаковски, Кристина Димитриевска се новиот љубовен пар на македонската естрада?

Драган Темелков и Кристина во последно време се почесто заедно се појавуваат во јавност и се почесто споделуваат заеднички фотографии на социјалните мрежи.

Иако Драган е човек кој ретко зборува за своите емоции и својот љубовен живот го чува далеку од очите на јавноста, овој пат не успеа да избега од камерата на Бекстејџ. Не успеа ни Кристина. Ги уловија заедно во позната скопска дискотека, а еве што тие кажаа:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e