(ВИДЕО) Карлеуша го покажа задникот и предизвика полемика, дали е природен или не?!

Српската пејачка Јелена Карлеуша повторно предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи.
Сега тема беше нејзиниот задник. Фановите коментираа дали е природен или не?

Популарната пејачка досега повеќе пати зборувала дека нејзиниот задник е природен и дека со редовните вежби станал вака „совршен“.

Бујните облини посебно задникот отсекогаш биле заштитен знак на Карлеуша.

Но, последните фотографии и видеа на популарната Џеј Кеј на кои во преден план е нејзиниот задник во танга, објавена на социјалните мрежи привлече огромно внимание .

View this post on Instagram

Quarantine, day 18277171

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Според многумина фотографијата сепак е обработена, а се на Јелена е природно со мала доза на фотошоп.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e