Поранешната девојка на Вељко брутална: На Твитер кажа што мисли за него и Богдана (ФОТО)

Богдана ја спореди со крава, Вељко со контејнер – поранешната девојка, Маша Терзиќ, привлекува многу внимание на Твитер со своите остри коментари.

Таа и Вељко беа во врска три години. Потоа, тој за кратко време ја преболе и ја започна врската со Богдана, со која неодамна се венчаа.

Ноќта додека траеше свадбата, таа постојано коментираше на Твитер, а најмногу се истакна со коментарите „Ако, ќе се мажи и Маша некогаш“ и „Брат ми е поканет, но не и јас“.

Сепак, овојпат беше поостра. Објави фотографија со крава и напиша „Со новата на бившиот“, како и уште една покрај контејнер со опис „Она кога ќе го сретнеш поранешниот“.

Нејзините коментари беа протолкувани како провокација и дека уште не го преболела Вељко, но таа сепак мораше да нагласи дека се шегува.

маша 2 маша 1

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e