Никол Шерцингер во провокативен костим за капење влезе во ледена вода

Познатата пејачка Никол Шерцингер важи за една од најубавите жени и често добива комплименти за својот изглед.

Таа сега ги изненади сите со ритуалот кој го практикува, а кој го сподели со своите следбеници на Инстаграм.

„Расположение за понеделник. Ледена купка на три степени во траење од шест минути“, напиша Шерцингер покрај видеото и додаде дека нема успех без болка.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e