(ФОТО) Натали Портман сподели како животот и се промени поради коронавирусот

Пандемијата на корона вирусот дефинитивно ги промени животите на многумина, а во тоа не беа поштедени ниту славните личности.

View this post on Instagram

Then vs now ➡️

A post shared by Natalie Portman (@natalieportman) on


Оскаровката Натали Портман во домашен карантин се посвети на кулинарството објавувајќи на својот Инстаграм профил.

Холивудската актерка на друштвената мрежа објасни и како животот и се промени за време на пандемијата. Натали објави две слики. На првата, пред корона вирусот, каде позира за еден магазин во гламурозно издание.

View this post on Instagram

Then vs now ➡️

A post shared by Natalie Portman (@natalieportman) on


Додека на друга, за време на вирусот таа „навали“ на џиновски кекс во кујната.

„Тогаш и сега“ – напиша актерката и ги засмеа фановите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e