Лима во нова фотосесија: Се врати да го освои светот!

Бразилскиот супермодел, поранешен ангел на Викторија Сикрет Адријана Лима стана хероина на рекламната кампања на Марк Џејкобс за сезоната есен 2023. Фотографии од кампањата се појавија на веб-страницата на брендот и на социјалните мрежи.

41-годишната Адријана Лима ѝ позираше на фотографката Лариса Хофман, лежејќи во базен. Супермоделот носеше тесен фустан со макро дезен со монограм.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e