Канје Вест има нова сопруга – копија на Ким Кардашијан

Канје Вест се ожени со архитектката Бјанка Ценсори само два месеци откако беше финализиран неговиот развод со Ким Кардашијан. Изгледа дека раперот се венчал со Бјанка на приватна церемонија, а парот бил забележан како носи бурми, пишува Дејли мејл.
Новите папарацо фотографии низ медиумите во светот покажуваат како Бјанка ја обоила својата долга црна коса во платинесто руса. Па, изгледа дека новата сопруга многу сака да го копира изгледот на неговата поранешна сопруга Ким Кардашијан.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e