(ФОТО) Жешко фото за поддршка на хрватските фудбалери!

Хрватската старлета и моделка Нивес Целзиус во жешко издание ги бодреше фудбалерите на Хрватска на Светското првенство во Катар.
Во бикини со националното знаме таа позираше, а фотографијата стана хит на Инстаграм.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e