(ФОТО) Тамара Тодевска е секси трудница во проѕирен фустан

Македонската пејачка Тамара Тодевска го очекува своето второ дете, за кое заедно со сопругот открија дека е момче и ќе се вика Дарен.

Тамара јавно на социјалните мрежи откри дека заминува на боледување и на фановите им најави средба следната година.

Пејачката одличи да изненади со секси фотографија со која покажа дека и трудниците умеат да бидат и тоа како заводливи.

Погледнете:


View this post on Instagram

30 weeks pregnant… 75% Complete ❤️🤰🏼🔜👼🏻

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on


View this post on Instagram

That kind of “balls”… 💃🏼👊🏻💋

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ