(ФОТО) Славица Ќуктераш: Тоа што сум разведена, не значи дека сум мртва!

Славица Ќуктераш наиде на мета негативни критики поради провокативните фотографии кои ги објавува во последно време на социјалните мрежи, а сега одлучи да им одговори на сите оние кои ја критикуваат поради ова.

„Со поставувањето на моите провокативни фотографии немам цел да навредам никого. Горда сум на своите години, својот изглед, тело и немам проблем да го покажам. Ако сум разведена, не значи дека сум мртва. Доколку ви пречат содржините на мојот профил, немојте да го гледате, напиша пејачката , па додаде:

За сите оние кои почитуваат силни, самостојни и храбри жени кои не се срамат од својот изглед имам една порака: „Не ви може никој ништо!“.

View this post on Instagram

Dan 200747382

A post shared by Slavica Cukteras (@cukterasslavica) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e