(ФОТО) Синот и снаата на Цеца во провокативно издание!

Вељко Ражњатовиќ, синот на Светлана Цеца Ражњатовиќ и неговата вереница Богдана Родиќ не се раздвојуваат и секој заеднички момент го овековекуваат со фотографија.

Така Вељко ги израдува сите следбеници на Инстаграм, поставувајќи фотографија на која тој е гол до појас и ја љуби Богдана. Покрај фотографијата објави стихови од песна на групата „Дивље јагоде“.

Дека се заљубени јасно се гледа, а тоа сакаат да го покажат и на обожавателите.


View this post on Instagram

Jedina moja tebi sviram ja, jedina moja tebi pevam ja ❤️❤️❤️

A post shared by ACE 🇷🇸 Српски Ас (@veljkoraznatovic) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ