(ФОТО) Погледнете каква трудница е Гога Секулиќ – фотографирана на манастир!

Пејачката Гога Секулуќ која го чека своето прво дете на 41 година со нејзиниот избраник Урош Домановиќ реши да ја стави кариерата во мирување.

Иако е во шестиот месец од бременоста таа е многу активна и не е размазена трудница, па по уживањето на црногорското приморје се одлучи да го посети манастирот Острог.

Секулиќ побара милост од Светецот Василиј Острошки, а на фотографијата која ја објави на својот Инстаграм профил јасно се гледа како со раката го гали својот стомак.

View this post on Instagram

🙏💙💞

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e