(ФОТО) Погледнете како Аделина Тахири го прослави роденденот во изолација

Поп-пејачката Аделина Тахири славеше роденден. Таа наполни 28 години, а на социјалните мрежи се пофали како во изолација го прославила роденденот.

View this post on Instagram

💜

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on


Елегантна торта и златни балони, беа дел од домашната атмосфера.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e