(ФОТО) Објавен трејлерот – Интимни моменти од животот на Меган и Хари

Експлозивниот трејлер за документарната серија, вредна 107 милиони долари, на Нетфликс во која главните улоги ги толкуваат принцот Хари и Меган Маркл, беше емитуван денеска, во кој славната двојка споделува исклучително интимни фотографии, меѓу кои и една од војвотката од Сасекс како плаче.

Во позадина се слуша и гласот на Хари кој вели: „Никој не може да види што се случува зад затворени врати“, само една секунда пред да се прикаже фотографијата на која Меган ја покрива главата со рацете додека зборува на телефон.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e