(ФОТО) Милица Тодоровиќ се соблече во бикини и се тркалаше по врелиот песок во Египет

Пејачката Милица Тодоровиќ ја разгоре фантазијата на корисниците на социјалните мрежи со фотографии во бикини од жешките песоци на Египет.

Милица ослабе 15 килограми и ја доведе својата фигура до совршенство, а колку е задоволна од својот изглед, редовно истакнува на својот Инстаграм каде се почесто објавува провокативни фотографии.

Пејачката позираше во црно бикини, а во преден план ја истакна позадината, поради што под објавата доби бројни коментари.

„Можно ли е некој да биде толку убав?“, „Го запали Инстаграм среде зима“, се само дел од коментарите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e