(ФОТО) Лила Филиповска гордо ги носи силиконите!

Фотографијата со црната танга и чипкаст фустан на Лила беше прогласена за најсекси, но од оваа ќе ви се заврти во паметот.

Лила со најбујното деколте во шминкерница.

А вака изгледа Лила на плаѓа во костим за капење во циклама боја

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e