(ФОТО) Латекс гаќички и минијатурни иницијали од името на градите: Карлеуша пука од сексапил

Пејачката Јелена Карлеуша уште еднаш успеа да ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи, иако често се фотографира во прескапи дефицитарни изданија.

Карлеуша на Инстаграм објави разголена фотографија на која главата ја покри со црн латекс, а бујните гради со минијатурни иницијали на нејзиното име, кои едвај нешто покриваат.

Остатокот од стајлингот се состоеше од латекс гаќички и длабоки црни чизми, но сигурно, барем овој пат, многумина најмногу ги изненади латексот над главата, кој немаше ниту еден отвор, па многумина се запрашаа како воопшто дише.

Но, ова смртоносно издание предизвика бројни коментари, а на тоа укажува и тоа што ги исклучила под објавата, што ретко го прави, а со овој моден избор нема дилема дека отишла чекор понатаму, а покажала зошто таа е стилска икона.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e