(ФОТО) Карлеуша во стилот на Мерлин Монро позираше топлес

Јелена Карлеуша деновите ги минува дома со ќерките и сопругот Душко. Но често и е здодевно па како и секоја жена омилено место и е пред огледалото. Пејачката со фризура во стилот на Мерилин Монро позираше во селфи варијанта без горен дел.

Оваа фотографија предизвика воодушевување кај мажите, само не знаеме како ќе реагира Душко бидејќи нивните односи и онака се нарушени.

View this post on Instagram

Junk in the trunk 👖

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e