(ФОТО) Карлеуша со секси фотографии продолжува да ги излудува своите фанови

Додека речиси цел свет е на „пауза“ поради коронавирусот со тоа што луѓето се изолирани и седат дома со цел да се спречи ширење на заразата со Ковид- 19.

За многумина единствен начин за забава е Интернет и соцјалните мрежи, па така и популарната пејачка Карлеуша сподели што прави додека е во изолација.


Имено таа на Инстаграм сподели неколку кратки видеа и фотографија во „Версаче“ костим за капење и позира пред огледало.

„Јас откако ги изедов сите грицки за карантин во една вечер“ напиша Карлеуша.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ