(ФОТО) Карлеуша како „секси вампир“: На главата има рогови, а од уста и тече крв

Поп дивата Јелена Карлеуша отпатува на една од нејзините омилени дестинации Дубаи каде се огласи и веднаш сподели видео од плажа.

Првиот ден Јелена го искористи за сончање и релаксација на големата плажа. Јелена се соблече во ситно црно бикини и го сними секој дел од својата витка фигура.

Градите ги снимила одблиску, додека биле покриени само со школки и предизвикувале воздишки кај нејзините следбеници.

Посебно интересен е филтерот кој го користела Карлеуш, па на жешкиот песок изгледала како „секси вампир“.
Karleusha

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e