(ФОТО) Карлеуша ја означи „безбедната зона“

Јелена Карлеуша е во карантин во кој се наоѓа заради епидемијата на вирусот корона, па затоа и ги почести фановите со провокативна фотографија.

Таа позираше со спуштени фармерки и во минијатурен горен дел што не одвај успеа да ги „задржи“ нејзините огромни гради, а тие „испаѓаа“ од сите страни. Таа се појави со кадрава коса и направи неколку секси пози за фотосесијата.

Во преден план се нејзините секси облини , но и рамниот стомак.

На фотографијата, Јелена го обележа со бела линија кругот околу себе, пропишаното растојание меѓу луѓето за време на епидемијата на вирусот корона и напиша: „Безбедна зона“.

View this post on Instagram

Social distancing

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Пејачката ги воодушеви своите следбеници со провокативна фотографија од нејзината тераса во Дедиње, а комплименти за нејзиниот изглед и упатија нејзините следбеници.

Карлеуша на фотографиите има видливо потемна кожа отколку порано, очигледно е дека таа користи солариум додека е во карантин.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e