(ФОТО) Како Цеца ужива на Малдивите…

Фолк-ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ моментално ужива на Малдивите, а друштво и прават членовите на нејзиното семејство.

Имено, пејачката покрај многуте обврски, пронашла и време за оваа луксузна дестинација. Колку е Цеца воодушевена од убавините на овој рајски остров, сведочат и фотките кои таа секојдневно ги објавува на својот профил.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e