(ФОТО) Јелена Карлеуша во најприродно издание досега!

Српската музичка дива јелена Карлеуша е пример за вистинска шоуменка! Она што го бара сцената таа секогаш го нуди дури и повеќе од тоа.
Иако сме навикнати да ја гледаме во најразлични оригинали, но понекогаш и чудни изданија, овој пат Карлеуша на својот Инстаграм профил објави фотографија во природно издание.
Погледнете како изгледа нејзината коса во природната форма и оценете како ви се допаѓа во едноставен црн фустан!

View this post on Instagram

👌🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

e